+90 501 073 77 12

Karşı Tarafın Trafik Sigortası Şirketi Nasıl Öğrenilir?

Karşı Tarafın Trafik Sigortası Şirketi Nasıl Öğrenilir?

Karşı Tarafın Trafik Sigortası Nasıl Öğrenilir?… Trafik kazası sonrasında karşı tarafın sigorta şirketine müracaat edecekseniz ve karşı tarafın sigorta şirketini bilmiyorsanız bu durumda SBM tarafından hazırlanmış internet sitesi aracılığıyla bu bilgilere ulaşabilmeniz mümkündür. Kaza tarihi ve aracın plakasını yazmanız durumunda kaza tarihinde söz konusu aracın hangi sigorta şirketi tarafından zorunlu mali mesuliyet trafik sigortası kapsamında sigortalı olduğunu görebilir ve öğrenebilirsiniz. Genellikle karşı tarafın trafik sigortası araç değer kaybı, hasar başvuruları, trafik kazaları veya ölümlü yaralanmalı olaylarda önem arz etmektedir. Masrafsız araç değer kaybı başvurusu konusunda bilgi almak için hukuk büromuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Masrafsız değer kaybı başvurusu yapmak için buraya tıklayıp bizi arayabilirsiniz.

Karşı tarafın trafik sigortasını öğrenmek için Sigorta Tahkim Komisyonu “Tramer Poliçe Uygulaması”nı kullanabilir ve BU LİNK aracılığıyla kaza tarihi ve aracın plakasını yazdığınızda o tarihte hangi sigorta şirketi tarafından sigorta edildiği çıkmaktadır.

ARAÇ DEĞER KAYBI BAŞVURUSU YAPACAKSANIZ DİKKATLİ OLUN !

– Hasar danışmanlık firmaları yerine alanında uzman avukatlarla iletişime geçin.

– Sizleri telefonla arayarak kendilerini avukat olarak tanıtan kişilere itibar etmeyin.

– Kaza tarihi üzerinden 2 yıl geçmemiş olmasına dikkat edin.

– Karşı tarafın kusurunun daha yüksek veya en az %50 olmasına dikkat edin.

Araç değer kaybı ve maddi hasar bedeline ilişkin başvuruda bulunmak için hukuk büromuzdan da destek alabileceğinizi unutmayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bizi ArayınWhatsapp