+90 501 073 77 12

Ceza Hukuku Avukatı

YILDIZ Hukuk, Avukat Buğra YILDIZ tarafından kurulmuş olup Çorum ve Türkiye’nin diğer illerinde Ceza Hukuku alanında müvekkillerine hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sağlamaktadır. Yıldız Hukuk olarak 2019 yılında Çorum‘da faaliyetlerimize başladık ve Ceza Hukuku alanında çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ceza Hukukuna egemen olan ilkeler ışığında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ceza Hukukunda müvekkilin ceza davası süresince haklarının korunması ve hakları konusunda ayrıntılı olarak bilgi sahibi olması için müvekkil odaklı bir hizmet anlayışı benimsiyoruz. Çorum‘da Ceza Hukuku alanında ve diğer hukuk branşlarında hizmet vermekte olan hukuk büromuz müvekkile karşı şeffaf davranmakta ve müvekkilin hakkının savunulması için detaylı araştırmalar yapmaktadır. Çorum Ceza Avukatı olarak müvekkillerimize hukuki destek sağlamaktayız.

Ceza Hukukunda yapılacak bir hata davanın kaybedilmesini ya da müvekkilin gereğinden fazla ceza almasını sağlayabilir. Bu nedenle müvekkil odaklı hizmet sunmaktayız. Müvekkillerimizi davanın başlangıcından sonuna kadar aşama aşama bilgilendirmekteyiz. Şunu unutmamak gerekir ki her insanın savunulmaya ihtiyacı vardır. Ünlü bir hukuk sözü mevcuttur “Hukuk bir gün herkese lazım olur.” İşte bu anlayışla tamamen hukukun bize vermiş olduğu yetkilerimizi kullanarak müvekkillerimize çözüm odaklı ve tamamen şeffaf  hukuksal destek sunmaktayız.

Ceza Hukuku, dikkatli takip gerektiren bir hukuk dalıdır.

Ceza Hukuku bakımından karşılaşılacak problemlerde en iyi çözüm yollarından birisi de güncel mevzuatın takip edilmesi ve örnek mahkeme kararları incelenerek somut olaya o örnek mahkeme kararının uygulanmasını sağlamaktır. Yani emsal kararlar ve Yargıtay kararları Ceza Hukuku bakımından oldukça önemlidir. Bu nedenle güncel olarak Ceza Hukukunun takip edilmesi ve çıkarılacak olan yönetmeliklerin davaya uygulanıp uygulanmayacağının da davanın başında saptanması gerekir.

Ceza Hukuku, kamu hukukuna bağlı bir hukuk dalıdır. Ceza Hukukunda açılan davaların kamu davası olarak hüküm ve sonuç doğuracağı ortadadır. Bu da kişinin gelecekteki hayatını etkileyecektir. Bu nedenle Ceza Hukuku en önemli hukuk dalıdır. Bir insan her zaman para kazanabilir ama bir kere ceza alırsa o cezayı çekmek zorunda kalır. İşte bu nedenle Ceza Hukukunda avukatlara çok önemli işler düşmektedir. Ceza Hukukunda mağdur veya failin savunulması, haklarının saptanması ve olayın çözümü hususunda avukatlara büyük iş düşmektedir.

Çorum Ceza Hukuku Avukatı

YILDIZ Hukuk Bürosu olarak Çorum‘da müvekkillerimize Ceza Hukuku alanında hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sağladığımızı söylemiştik. Sadece Çorum‘da değil, Türkiye’nin tüm illerine Ceza Hukuku alanında hukuksal destek sağlayabilme imkanına sahip olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Ofisimiz Çorum‘da bulunmasına rağmen Türkiye’nin çeşitli illerinden müvekkilimiz bulunmaktadır.

Telefon Numaramız : 0501 073 77 12

Bizi ArayınWhatsapp