+90 850 305 53 19
Çorum Avukat | Avukat Buğra YILDIZ | Yıldız Hukuk

Hakkımızda

Yıldız Hukuk, 2019 yılından beri Çorum‘da aktif olarak avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Her ne kadar Çorum Avukat sitesi olsak da aslında Türkiye’nin tüm illerine hukuk danışmanlığı ve avukatlık hizmeti verebilmekteyiz. Bu bakımdan Avukatlık Kanununda herhangi bir sınırlama mevcut değildir. Günümüzde gelişen teknoloji ve yaşamın olağan akışı çerçevesinde hukuki ihtilaflar artmakta ve her geçen gün yeni mevzuatlara ihtiyaç duyulmaktadır. Yıldız Hukuk olarak müvekkil odaklı hizmet sunmaktayız ve müvekkillerimize davaların son durumuyla ilgili ayrıntılı olarak bilgi vermekteyiz.

Vekaletini almış olduğumuz her davayı başından sonuna kadar takip etmekteyiz ve müvekkillerimize davanın son durumuyla ilgili olarak ayrıntılı bilgiler paylaşmaktayız. Hiçbir zaman unutulmamalıdır ki hukuk sürekli güncellenen mevzuatlardan oluşmaktadır ve derin kapsamlıdır. Dolayısıyla büromuzda kullandığımız hukuk programları aracılığıyla Yargıtay Kararları ve Emsal kararları ayrıntılı bir şekilde incelemekteyiz ve müvekkillerimizin hukuki ihtilaflarının kısa sürede çözülmesi için çalışmaktayız.

Avukat Buğra YILDIZ tarafından müvekkillerimize hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktayız. Müvekkillerimizin tüm hukuki ihtilaflarında yanlarında olmakla beraber daha çok Boşanma Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, İdare Hukuku, Ceza Hukuku, Kıymetli Evrak Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Şirketler Hukuku, Patent ve Marka Hukuku ve Bilişim Hukuku alanında avukatlık hizmeti sağlamaktayız.
Bilindiği gibi hukuk sürekli olarak takip edilmesi gereken mevzuatlardan oluşmaktadır. Dün bilinen mevzuat bugün değişebilir. Dolayısıyla güncel kararlar ve kanunlar dikkatli bir şekilde takip edilmelidir. Müvekkillere verilecek olan avukatlık hizmetinde hukuk programları kullanılarak yargısal gelişmeler takip edilmeli, emsal kararlar en ince ayrıntısına kadar incelenmeli ve somut olaya uygulanabilecek olanlar seçilip hukuki savunma gerçekleşmelidir. Yıldız Hukuk, hukuku bir bütün olarak ele alır ve müvekkillerinin karşılaşmış olduğu hukuki uyuşmazlıklarda çözüm odaklı bir anlayış benimsemiştir.

Telefon Numaramız: 0850 305 53 19

Ofis Adresimiz          : Ulukavak Mah. Mavral Sokak. No:25/6 Kat:3 Merkez/ÇORUM