+90 501 073 77 12

Hakkımızda

Yıldız Hukuk Bürosu, müvekkillerine 2019 yılında hukuk alanında faaliyetlerine başlamış olup başta Çorum ili ve çevresi olmak üzere Türkiye’nin pek çok iline avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Ofisimizde hukuk mevzuatı kapsamında en güncel teknolojik yazılımlar kullanılmaktadır. Bu noktada müvekkillerimizin karşılaşmış olduğu hukuki ihtilaflarda yapılması gereken noktaları titizlikle incelemekte, sebep-sonuç ilişkisi ve nedensellik bağı arasında detaylı analizler gerçekleştirmekte ve müvekkillerimizin problemlerine çözüm sağlamaktayız. Dava sürecinizin en başından en sonuna kadar karşılaşmış olduğunuz bütün sorunlara çözüm üretmeye çalışmakta ve yasal değerlendirmelerini yapmaktayız. Avukatlık mesleği sadece dilekçe yazmaktan ibaret olmayıp, sürekli olarak kendimizi yenilememiz gereken bir meslek olduğu bilinciyle hareket etmekteyiz ve bu doğrultuda müvekkillerimizin haklarını en iyi şekilde savunabilmek için elimizden gelen çabayı ve gayreti göstermeye çalışmaktayız.

Aynı zamanda avukatlık mesleği sadece dava açmaktan ibaret bir meslek de değildir. Avukatlar müvekkillerinin haklarını savunmalı, sır saklama yükümlülüğü çerçevesinde hareket etmeli ve aynı zamanda dürüst olmalı ve müvekkile dosya durumu ile ilgili aklında tereddüt olmayacak şekilde bilgi vermek zorundadır. Vekaletini almış olduğumuz davaların her aşamasında müvekkile bilgi vermekte ve gelişmelerden haberdar etmekteyiz. Avukat, hukuki bilgi ve birikimini müvekkilinin karşılaşmış olduğu ihtilafı çözmek, müvekkilinin haklarını en iyi şekilde savunmak için kullanmalıdır.

Avukat Buğra YILDIZ tarafından müvekkillerimize hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktayız. Müvekkillerimizin tüm hukuki ihtilaflarında yanlarında olmakla beraber daha çok Boşanma Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, İdare Hukuku, Ceza Hukuku, Kıymetli Evrak Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Şirketler Hukuku, Patent ve Marka Hukuku ve Bilişim Hukuku alanında avukatlık hizmeti sağlamaktayız.
Bilindiği gibi hukuk sürekli olarak takip edilmesi gereken mevzuatlardan oluşmaktadır. Dün bilinen mevzuat bugün değişebilir. Dolayısıyla güncel kararlar ve kanunlar dikkatli bir şekilde takip edilmelidir. Müvekkillere verilecek olan avukatlık hizmetinde hukuk programları kullanılarak yargısal gelişmeler takip edilmeli, emsal kararlar en ince ayrıntısına kadar incelenmeli ve somut olaya uygulanabilecek olanlar seçilip hukuki savunma gerçekleşmelidir. Yıldız Hukuk, hukuku bir bütün olarak ele alır ve müvekkillerinin karşılaşmış olduğu hukuki uyuşmazlıklarda çözüm odaklı bir anlayış benimsemiştir.

Telefon Numaramız: 0501 073 77 12

Ofis Adresimiz          : Ulukavak Mah. Mavral Sokak. No:25/6 Kat:3 Merkez/ÇORUM

Bizi ArayınWhatsapp