+90 850 305 53 19
Çorum Avukat | Avukat Buğra YILDIZ | Yıldız Hukuk

Afyonkarahisar Araç Değer Kaybı Başvurusu

Afyonkarahisar Araç Değer Kaybı Başvurusu

Afyonkarahisar Araç Değer Kaybı Başvurusu… Aracınızla başka bir aracın çarpışması neticesinde aracınızın değer kaybettiğini düşünüyorsanız ve karşı tarafta daha fazla kusur var ise bu durumda araç değer kaybı başvuru koşullarını taşıyorsunuz demektir. Alt kısımda bulunan formu doldurarak avukatlarımızın sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Bu durumda tarafımıza vereceğiniz vekaletname ile ilgili sigorta şirketine başvuruda bulunulacak ve sigorta şirketinden olumsuz yanıt alınması halinde tahkim süreci başlatılacaktır. Bütün bu işlemlerde herhangi bir peşin ücret ödemeniz gerekmez, dava veya tahkim sonunda tarafımızca yapılan masraflar karşı tarafın sigorta şirketinden tahsil edilmektedir.

Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz.

Sürecin hızlı bir şekilde işlemesi için öncelikle evraklarınız toplanacak ve ardından sigorta şirketine ihtarname gönderilecektir. İhtarnamenin sonunda ödeme yapılmazsa Sigorta Tahkim Komisyonu aracılığıyla araç değer kaybı ödenmesi için başvuruda bulunulacaktır. Sigorta Tahkim Komisyonu, başvuruları 6 ay ile 12 ay arasında değişen süreler içerisinde sonuçlandırmaktadır. Sürecin hızlı tamamlanmasında biraz da şans faktörü etkilidir diyebiliriz. Bütün bu işlemlerin hepsi zahmetli ve meşakkatli bir iştir. Dilekçe hazırlanması, başvuruların yapılması, sürecin hızlı bir şekilde tamamlanması ilke edinilmesi gereken kurallardandır. Başvurunun güvenilir kişi ve kurumlar tarafından yapılması gerekmektedir. Doğrudan avukatlar aracılığıyla başvuru yapılmasında fayda vardır. Başvurunuzu avukat aracılığıyla gerçekleştirmek istiyorsanız üstte yer alan başvuru formunu doldurabilirsiniz. Akabinde tarafımıza yalnızca araç değer kaybıyla sınırlı olmak üzere çıkartacağınız vekaletname ile bütün bu başvuru işlemleri tarafımızca hızlı bir şekilde tamamlanacaktır.

Afyonkarahisar ve İlçeleri: Merkez, Başmakçı, Bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler, Hocalar, İhsaniye, İscehisar, Kızılören, Sandıklı, Sinanpaşa, Şuhut ve Sultandağı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN